Emzirme Danışmanı Ankara

emzirme yardımcısı
bebek emzirme hemşiresi
evde bebek bakımı

Emzirme Danışmanı Ankara

Emzirme Danışmanı AnkaraBebek sahibi olan anne ve babalar bebeklerinin sağlıklı, mutlu , huzurlu olabilmeleri için ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışırlar. Bebeğin mutlu ve huzurlu olması için ihtiyacı olan en temel hususlardan biri de beslenmedir. Bebek beslenmesinde en pratik, doyurucu, verimli ve içgüdüsel olan bebeğin anne sütü almasıdır. Bazı istenmeyen durumlar (erken doğum olması, annenin sütünün geç gelmesi, ebeveynlerin tecrubesizligi gibi) bebeğin anne sütü almasını ve sağlıklı bir emzirme süreci yaşanmasını engelleyebilir. Böyle zamanlarda olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla anneler ve anne adayları emzirme danismani desteği almak isterler. Emzirme danismani anne ile bebek arasındaki emzirme süreciyle alakalı eksiklikleri ve yapılan hataları tespit ederek  çözüm yolları sunar, aileye bebek beslenmesi konusunda eğitim verir.  Emzirme danışmanı Ankara başta olmak üzere tüm şehirlerde bebeklerinin beslenmesi konusunda destek almak isteyen her ebeveyne hizmet vermektedir.Evde Emzirme Danışmanı GörevleriEmzirme danışmanı Ankara ilinde hizmet almak isteyen ailelere destek olmak için birçok oluşturulmuş ekip bulunmaktadır.
 1. Emzirmekte zorlanan desteğe ihtiyacı olan anneler,
 2. Emmeyi reddeden bebekleri olanlar,
 3. Bebeğin memeyi ağzıyla tutmakta zorlanması,
 4. Emzirme esnasında ağrı oluşması,
 5. Meme ucunda yara oluşması,
 6. Süt az geldiğinden bebeği doymayanlar veya süt çok geldiği için bebeği emmekte zorlananlar,
 7. Memeleri günlük hayatı olumsuz etkileyen ve rahatsız edici dolulukta olanlar,
 8. Meme başı düz veya çökük olduğundan bebeği emmekte zorlananlar,
 9. Meme başı çatlağı ve mantar oluşumu, iltihaplı meme ve tıkalı süt kanalları gibi sorunlar varsa
 10. İlaç kullanmak zorunda olan anneler,
 11. Çalışan anneler veya sütünü sağarak bebeğine vermek zorunda olan anneler, sağılmış sütü nasıl saklaması gerektiğini bilmeyen anneler,
 12. Bebeği yeterince kilo almayan aileler,
 13. Bebeği sarılık olan aileler,
 14. Bebeğine memeyi bıraktırmak isteyen aileler,
 15. Aynı anda birden fazla çocuk emzirmek zorunda olan anneler,
 16. Hiçbir problem olmamasına karşın rahat, kendini ve bebeğini yormadan verimli bir emzirme yapmak isteyen anneler evde emzirme danışmanlığı hizmeti almayı tercih etmektedir.
 

Evde Bakım Ankara Nasıl Çalışır

Evde Bakım Ankara olarak amacımız, evde hizmet ihtiyacı olan aileler ile evde sağlık hizmeti sunabilen, sizin ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşündüğümüz, hemşire, hasta bakıcı ya da refakatçi olacak, güvenilir kişileri sizler ile buluşturmak.
Tüm bunları, Türkiye İş - Kur ile işbirliğimiz çerçevesinde yapmaktayız. Ve bu aracılık hizmetinde hem hizmet ihtiyacını , hem de iş ihtiyacının karşılanması konusunda küçük bir katkımızın olması bizi çok heyecanlandırıyor.

Bize İhtiyacınızı İletin

Sizin İstediğiniz Personeli Bulalım

İşler Yolunda Olsun

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mesaj Yollayınız
Evde Bakım Ankara İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?