Elementor #3059

Evde Bakım Ankara

Ankara Evde Bakım Ve Sağlık hizmetleri konusunda hizmet arayan ve hizmet vermek isteyen profesyonellerin buluşma noktası.

Evde sağlık personeli, evde çocuk bakımı, bebek bakımı, evde hasta bakımı, hastanede refakatçi ve hastane sonrası evde hasta bakımı konularında hizmetinizdeyiz.

evde bakım hizmetleri ankara
Güvenilir ve profesyonel hizmet
Hasta ve yaşlı bakıcıları
Bebek bakımı ve emzirme danışmanı

- Evde bakım ve sağlık hizmeti mi arıyorsunuz?
Hemen Bizimle İletişime Geçin

Güvenilir ve profesoynel sağlık ve evde  bakım hizmetleri için bizi arayın

- Hakkımızda

15 yıllık tecrübeli sağlık kariyeri olan kurucularımız, Uz. Dr. Yaşar Hüseyin ONGANLAR ve Uz. Dr. Fatma PAka Onganlar'ın sağlık konusunda ve ebeveyn olarak hem sağlık hem de ev hizmetlerinde ihtiyaçları çok iyi ve tecrübeli olarak yakından takip etmektedir. En tecrübeli hemşire, hasta bakıcı, bebek bakıcısı, emzirme danışamı ve beslenme uzmanları ile hizmetinizdeyiz.  

  • Tecrübeli Hemşirler
  • Tecrübeli Hasta Bakıcılar
  • Ev Bakım Yardımcılar
  • Emzirme Danışmanları
  • Beslenme Uzmanları
  • Bebek Bakıcıları
0
+
Sağlık Sektörü Tecrübesi
0
+
Successfull Cases
0
+
Satisfied Clients
0
+
Pro Consultants

Çalışma yöntemimiz

- Sık sorulan sorular

Evd hasta bakımı için, önce hastanızın durumu görmek için uzman personelimiz ile evinize ziyarete geliyoruz, hastanızın ihtiyaçlarına en uygun sağlık personelini bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Yeni annelerin bebeklerine bakımında yardımcı olabilecek güvenlir ve tecrübeli bebek ve çocuk yardımcılarını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Yatan hastalarınızın tefakatçi ihtiyaçları için tecrübeli hemşire ve ya hasta bakıcı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. 

Tek kalan büyüklerimizin günlük işlerini ve ev içindeki işlerinde onlara yardımcı personeller

- Diğer Hizmetlerimiz

- Hizmetlerimiz

- Our Team

- Are you looking for a
Business plan Consultant?

Schedule your company strategy right session now

 

- Makalelerimiz

parenteral nütrisyon

Evde Damar Yolundan Beslenme – Parenteral Nütrisyon

Parenteral Beslenme Ağızdan veya enteral beslenme ile beslenme ve / veya su ve elektrolit dengesinin düzeltilemediği ve PN'nin evde uygulanabilir olduğu akut veya kronik bağırsak yetmezliği olan hastalarda evde parenteral beslenme  gereklidir (Messing B et al in Intestinal...


Tarafından gönderildi Kategori: Evde BakımEtiketler: , Yorumlar: 0

Evde Damar Yolu İle Terapi

Evde damar yolu açma ve damaryolu ile intravenöz terapi, bir hastaneye veya kliniğe gitmek zorunda kalmadan doktorunuzun reçete ettiği IV tedavisini almanın bir yoludur. Evde intravenöz tedavi, yatan hasta bakımına göre güvenli ve etkili bir alternatiftir. Evde...


Tarafından gönderildi Kategori: Evde BakımYorumlar: 0
evde doktor çağırma

Evde Doktor Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Evde doktor çağırma ve evde hemşire çağırma gibi hizmetler, artık günümüzün rutin uygulamalarından olmaya başlamıştır. Bu hizmetler için en uygun hasta popülasyonu, evde yaşlı hastalar, yenidoğan bebekler, ameliyat sonrası evde bakımı devam eden hastalar, evde bakılan demans...


Tarafından gönderildi Kategori: Evde BakımEtiketler: , Yorumlar: 0
evde lavman nasıl yapılır

Evde Lavman Nasıl Yapılır  Yapılır? Bir lavman bir hazırlık dahil çeşitli durumlarda kullanılabilir yararlı bir araçtır Kolonoskopi , Sigmoidoskopi , ameliyat veya tedavi için kabızlık için uygulanabilir.. Lavman, hemşire gibi bir sağlık mesleği mensubu tarafından verilebilir veya evde yapılabilir. Evde Hemşire hizmetlerimiz için bu sayfayı...


Tarafından gönderildi Kategori: Evde BakımEtiketler: , Yorumlar: 0
Mesaj Yollayınız
Evde Bakım Ankara İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?