Demans Hastası Evde Bakımı

Bakıma Nerede İhtiyacınız Var? Ankara'da evinizde bakım sağlayabiliriz

demans-hasta-bakimi-blackwhite

Demansla yaşayan biri için rutin ve çevre değişikliği çok göz korkutucu olabilir. Bu yüzden her zamankinden daha fazla aile yatılı bakımdan ziyade evde bakıma yöneliyor, bu yüzden sevdikleri bakım evleri yerine bildikleri ve sevdikleri yerde kalabilirler.

Demans Bakımı

Evde demans bakımı nedir?

Demans bakımı, erken evrede ya da birkaç yıldır demans geçirmiş olsun, herhangi bir demans türünden muzdarip herkes için sağlanabilir. Demans evde bakımımız özel olarak eğitilmiş bakıcılar tarafından sağlanır ve bunama ile ilgili tüm zorlukların üstesinden gelmek için kişiselleştirilir. Bu, sevdikleriniz için güvenlik ve güvenliğin kendi evlerinde sağlanmasını sağlayacaktır.

Evde demans bakımı için seçenekler nelerdir?

Demanslı sevdiklerinize bir dizi bakım sunuyoruz, bakım gece veya tam zamanlı olarak yaşayabilir. Bakıcılarımız, kişisel demans seviyelerine ve bununla ilgili sorunlara bağlı olarak sevdikleriniz için bir dizi hizmet sağlayabilir.

Demans bakımının faydaları

Bunama ile ilişkili zorlukların çoğu; karışıklık, hafıza kaybı, saldırganlık ve inkontinans, demanstan muzdarip olanların bağımsız kalmanın ve normal yaşamlarını sürdürmenin daha zor olduğunu hissettikleri anlamına gelebilir. Bakıcılarımız, sevdiklerinizin kendi evlerinde bağımsız kalmasına yardımcı olacak, normal rutinlerini sürdürmelerine ve rahat ve güvenli hissetmeye devam etmelerine yardımcı olacaktır.

Samimi ve güvenilir Evde Bakım ekibimiz, ev ortamının güvende olmasını sağlayabilir ve hayatı kolaylaştıracak her türlü uyarlama konusunda tavsiyede bulunabilir. Ayrıca, duygusal destek ve zaman sağlamak, yerel hizmetlere erişmek ve değişen ihtiyaçların öngörülmesini ve her zaman karşılanmasını sağlamak için bakım paketlerini uyarlamak için çalışıyoruz.

Demans hasta bakımı için bizi arayın!

Ankara’da demans hastası evde bakım hizmeti için bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Mesaj Yollayınız
Evde Bakım Ankara İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?